Návody pro C4 | Webhosting C4 | Diskuze | Redakční systémy | Joomla | Drupal | Wordpress

Nejlepší programy zadarmo

Hlavní stránka » Ostatní

 

Words   » screenshot «

 

conVERTER  » screenshot « 

Perfektní český program pro učení cizích slovíček. Slovíčka si můžete rozdělit do lekcí a pak vás z nich program vyzkouší. Words dále dokáže prohledávat slovíčka a tisknout jejich seznam. Jednotlivá slovíčka můžete zadat ručně, a nebo importovat z CSV.

 

Přehledný český program, který dokáže převádět všemožné fyzikální jednotky. Více než 700 jednotek je rozděleno do tématických okruhů podle veličin. Ovládání programu je velmi snadné a vše zvládne i začátečník.

Licence: Freeware I Čeština: ano I Hodnocení: 5/5

 

Licence: Freeware I Čeština: ano I Hodnocení: 3/5

 

Nokia Test Monitor  » screenshot «

 

 

Užitečný program, s pomocí kterého snadno otestujete váš monitor či LCD displej. K dispozici je několik testovacích obrazů, které pomohou odhalit slabá místa monitoru či vadné pixely.

 

 

Licence: Freeware I Čeština: ne I Hodnocení: 4/5

   

Víte o nějakém dalším zajímavém bezplatném programu? Pošlete svůj tip!

 

 (c) Michal Němejc 2007 - michal@pctipy.com  l  Partneři webu - výměna odkazů

Kvalitní webhosting, luxusní korzety.

Toužíte po atraktivním partnerovi nebo partnerce? Hledáte seznámení na sex a nestačí Vám klasická seznamka? Pak je právě pro Vás určena nová erotická sex seznamka, která nabízí výběr těch pravých partnerů. Erotická seznamka, nebo chcete-li sex seznamka, Vám umožní najít partnera, který má stejné touhy a sny jako Vy. Jediná opravdová seznamka na sex je tu pro Vás!