Návody pro C4 | Webhosting C4 | Diskuze | Redakční systémy | Joomla | Drupal | Wordpress

Nejlepší programy zadarmo

Hlavní stránka » Kancelář

 

OpenOffice   » screenshot «

 

Mozilla Sunbird   » screenshot «

Populární kancelářský balík, který je nejlepší bezplatnou alternativou k MS Office. S ním je navíc datově kompatibilní. Součástí je textový editor Write, tabulkový procesor Calc, prezentační program Impress, grafický editor Draw a databázový program Base. Samozřejmostí je kompletní lokalizace do češtiny včetně kontroly pravopisu.

 

Absolutně nejlepší bezplatný osobní plánovač a kalendář konkurující organizéru v MS Outlooku. Nabízí přehledné uživatelské rozhraní v češtině s mnoha pohledy a funkcemi. Samozřejmostí je možnost připomenutí, plánování pravidelně se opakujících událostí či výborný seznam úkolů.

Licence: Open source I Čeština: ne I Hodnocení: 5/5

 

Licence: Open source I Čeština: ano I Hodnocení: 5/5

 

PDF Creator   » screenshot «

 

TrueCrypt  » screenshot «

Velmi kvalitní program pro převod dokumentů do formátu PDF. Funguje jako virtuální tiskárna a tak s jeho pomocí lze převádět dokumenty z jakékoliv aplikace, které podporuje tisk. Program potěší snadným ovládáním v češtině a zároveň i širokými možnostmi nastavení.

 

Velmi silný nástroj pro zabezpečení citlivých informací na vašem pevném disku, které zpřístupní po zadání hesla jako virtuální pevný disk. K dispozici je řada šifrovacích algoritmů včetně AES, který je americkým vládním standardem pro ochranu přísně tajných informací.

Licence: Open source I Čeština: ano I Hodnocení: 5/5

 

Licence: Open source I Čeština: ano I Hodnocení: 5/5

 

Adobe Reader   » screenshot «

   

Prohlížeč dokumentů ve formátu PDF, který je standardem pro výměnu informací. Vymyslela ho společnost Adobe a jeho hlavní výhodou je zobrazení i graficky složitých dokumentů nezávisle na programovém vybavení. Prohlížeč je k dispozici pro všechny možné operační systémy a rozhodně by neměl chybět ani ve vašem počítači.

   

Licence: Freeware I Čeština: ano I Hodnocení: 3/5

   

Víte o nějakém dalším zajímavém bezplatném programu? Pošlete svůj tip!

 

 (c) Michal Němejc 2007 - michal@pctipy.com  l  Partneři webu - výměna odkazů

Kvalitní webhosting, luxusní korzety.

Pohodlné postele s možností dokoupit pružné a vzdušné matrace. Na výběr máte několik druhů potahů. Navštivte nábytek SEDNISI.cz - internetový obchod s nábytkem především pro ženy. 

Toužíte po atraktivním partnerovi nebo partnerce? Hledáte seznámení na sex a nestačí Vám klasická seznamka? Pak je právě pro Vás určena nová erotická sex seznamka, která nabízí výběr těch pravých partnerů. Erotická seznamka, nebo chcete-li sex seznamka, Vám umožní najít partnera, který má stejné touhy a sny jako Vy. Jediná opravdová seznamka na sex je tu pro Vás!