Návody pro C4 | Webhosting C4 | Diskuze | Redakční systémy | Joomla | Drupal | Wordpress

Nejlepší programy zadarmo

Hlavní stránka » Internet

 

AvantBrowser   » screenshot «

 

Firefox   » screenshot «

Chcete surfovat po internetu komfortněji? Avant Browser využívá jádro IE, navíc však nabízí řadu užitečných funkcí, které v klasickém IE nenajdete. Dokáže blokovat pop-up okna a reklamy, obsahuje vestavěnou RSS čtečku, umí fulltextově prohledávat oblíbené položky a nejen to. Jednotlivé stránky se otevírají do záložek podobně jako ve Firefoxu.

 

Firefox je oblíbený internetový prohlížeč postavený na jádru Mozilla. Díky propracovanému uživatelskému rozhraní a podpoře záložek nabízí pohodlné surfování po internetu. Jeho možnosti lze rozšířit prostřednictvím velkého množství doplňků, které lze stáhnout na internetu. Největší slabina tkví  v jeho přílišné náročnosti na paměť.

Licence: Freeware I Čeština: ano I Hodnocení: 5/5

 

Licence: Open source I Čeština: ano I Hodnocení: 4/5

 

FileZilla   » screenshot «

 

Feedreader  » screenshot «

Přehledný a přesto dobře vybavený bezplatný FTP klient, který ocení jak začátečníci, tak i pokročilí uživatelé. Podporuje SSL a dokáže udržovat připojení k FTP serveru. Poradí si i v případě, že jste schovaní za firewallem či proxy serverem.

 

Nechcete si nechat uniknout žádný článek na vašich oblíbených stránkách, ale nemáte čas je neustále kontrolovat? FeedReader je RSS čtečka, která pravidelně sleduje vaše oblíbené servery za vás a upozorní vás na každý nový článek, který si v ní rovnou můžete přečíst.

Licence: Open source I Čeština: ano I Hodnocení: 3/5

 

Licence: Open source I Čeština: ano I Hodnocení: 5/5

 

NetMeter  » screenshot «

 

FlashGet   » screenshot «

Chcete mít neustále přehled, jakou rychlostí k vám proudí data z internetu? NetMeter zobrazuje aktuální rychlost v přehledném grafu a zároveň dokáže sledovat objem přenesených dat, což se v době FUP rozhodně hodí. Uživatelské rozhraní jako by z oka vypadlo komerčnímu DUMeteru, který patří mezi nejlepší nástroje svého druhu.

 

Pokud často stahujete z internetu, určitě se neobejdete bez pořádného download manageru. Mezi nejlepší patří FlashGet, který je v současné verzi úplně zadarmo, bez reklam či zákeřného spywaru. Podporuje segmentové stahování, umí navázat přerušené stahování a má řadu užitečný funkcí včetně možnosti omezit rychlost stahováni.

Licence: Freeware I Čeština: ne I Hodnocení: 5/5

 

Licence: Freeware I Čeština: ano I Hodnocení: 5/5

 

AM Dead-Link  » screenshot «

 

NVU  » screenshot «

Nemáte čas si udělat pořádek v oblíbených položkách? Nevadí, vše za vás udělá tento program, který dokáže automaticky zkontrolovat funkčnost odkazů a odstranit již neexistující stránky z oblíbených položek. Zároveň umí najít duplicitní odkazy či provést zálohu. Podporuje IE, Mozillu, Firefox i Operu.

 

Chcete snadno a rychle vytvořit internetové stránky? Pak zkuste NVU, což je jeden z nejlepších bezplatných WYSIWYG editorů pro tvorbu a správu webových stránek. Jeho předností je snadné ovládání v češtině a především možnost vytváření stránek s validním kódem bez jakýchkoliv znalostí HTML či CSS.

Licence: Freeware I Čeština: ano I Hodnocení: 4/5

 

Licence: Open source I Čeština: ano I Hodnocení: 5/5

Víte o nějakém dalším zajímavém bezplatném programu? Pošlete svůj tip!

Poznámka: (x) pouze pro nekomerční použití

 

 (c) Michal Němejc 2007 - michal@pctipy.com  l  Partneři webu - výměna odkazů

Kvalitní webhosting, luxusní korzety.

Toužíte po atraktivním partnerovi nebo partnerce? Hledáte seznámení na sex a nestačí Vám klasická seznamka? Pak je právě pro Vás určena nová erotická sex seznamka, která nabízí výběr těch pravých partnerů. Erotická seznamka, nebo chcete-li sex seznamka, Vám umožní najít partnera, který má stejné touhy a sny jako Vy. Jediná opravdová seznamka na sex je tu pro Vás!