Návody pro C4 | Webhosting C4 | Diskuze | Redakční systémy | Joomla | Drupal | Wordpress

Nejlepší programy zadarmo

Hlavní stránka » Hudba a video

 

Winamp   » screenshot «

 

BonkEnc   » screenshot «

Populární přehrávač hudby s propracovanými playlisty, grafickým ekvalizérem a mnoha vizualizačními efekty. K dispozici je celá řada skinů pro změnu vzhledu a mnoho plug-inů, kterými lze dále rozšířit možnosti přehrávače. Pátá verze umožňuje poslouchat internetová rádia a sledovat internetovou televizi. Program podporuje celou řadu formátů.

 

Výborný program pro grabování cédéček přímo do formátu MP3. Samozřejmostí je podpora ID3 tagů a propojení s databází FreeDB, díky které program automaticky doplní názvy písniček a další informace přímo do příslušných ID3 tagů. Program podporuje formáty MP3, MP4/M4A, Ogg Vorbis, AAC a FLAC a umožňuje mezi nimi snadno provádět konverzi.

Licence: Freeware I Čeština: ne I Hodnocení: 5/5

 

Licence: Open source I Čeština: ano I Hodnocení: 5/5

 

Free MP3 Recorder   » screenshot «

 

X Codec Pack   » screenshot «

Jednoduchý, ale přesto velmi užitečný program umožňující nahrávání z různých zdrojů přímo do formátu MP3. Na výběr z 6 druhů bitrate (32–320 kbps). Program kóduje zvuk do MP3 v reálném čase a má příjemné uživatelské rozhraní.

 

Balíček nejpoužívanějších kodeků umožní sledovat video v nejrůznějších formátech. Už nemusíte zdlouhavě instalovat kodeky po jednom. Obsahuje kodeky a filtry DivX, XviD, AC3, VSFilter, DivX G400. Součástí je i oblíbený přehrávač Media Player Classic.

Licence: Freeware I Čeština: ne I Hodnocení: 4/5

 

Licence: Freeware I Čeština: ne I Hodnocení: 3/5

 

Audacity   » screenshot «

 

Media Tagger   » screenshot «

Kvalitní bezplatný zvukový editor s možností přímého nahrávání zvuku. Umožňuje střídání, rozdělování a míchání nahrávek ve formátech OGG, MP3 a WAV. Obsahuje několik filtrů a prostřednictvím plug-inů lze jeho možnosti ještě rozšířit. Výhodou je přehledné a snadné ovládání v češtině. Rozhodně Audacity stojí minimálně za vyzkoušení.

 

Tento český program pomůže s organizací vaší sbírky hudebních souborů. Dokáže hromadně přejmenovat soubory podle ID3 tagů a naopak, vytvořit playlist, či vygenerovat seznam písniček ve formátu HTML. Zároveň ušetří mnoho času při úpravách ID3 tagů díky podpoře databáze FreeDB.  Podporuje všechny možné formáty včetně MP3, OGG, WMA, AAC a MPC.

Licence: Open source I Čeština: ano I Hodnocení: 5/5

 

Licence: Freeware I Čeština: ano I Hodnocení: 4/5

Víte o nějakém dalším zajímavém bezplatném programu? Pošlete svůj tip!

 

 (c) Michal Němejc 2007 - michal@pctipy.com  l  Partneři webu - výměna odkazů

Kvalitní webhosting, luxusní korzety.

Toužíte po atraktivním partnerovi nebo partnerce? Hledáte seznámení na sex a nestačí Vám klasická seznamka? Pak je právě pro Vás určena nová erotická sex seznamka, která nabízí výběr těch pravých partnerů. Erotická seznamka, nebo chcete-li sex seznamka, Vám umožní najít partnera, který má stejné touhy a sny jako Vy. Jediná opravdová seznamka na sex je tu pro Vás!