Návody pro C4 | Webhosting C4 | Diskuze | Redakční systémy | Joomla | Drupal | Wordpress

Nejlepší programy zadarmo

Hlavní stránka » Antiviry a spyware

 

avast! 4 Home   » screenshot «

 

AVG Anti-Virus Free Edition   » screenshot «

Velmi kvalitní antivirový software od české firmy, který dokáže najít a odstranit nejrůznější viry, a to i v komprimovaných archivech. Samozřejmostí je automatická aktualizace, rezidentní ochrana, či možnost kontroly e-mailů na přítomnost virů. Program je pro nekomerční použití zcela zdarma, pouze je třeba se zaregistrovat.

 

Druhý antivirový systém pochází od české firmy Grisoft. Dokáže zkontrolovat jak soubory ve vašem počítači, tak i přijaté a odeslané e-maily. Samozřejmostí je automatická aktualizace a nechybí ani rezidentní štít pro ochranu v reálném čase. Bezplatná verze je k dispozici pouze v angličtině a je určena pro domácí nekomerční použití.

Licence: Freeware (x) I Čeština: ano I Hodnocení: 4/5

 

Licence: Freeware (x) I Čeština: ne I Hodnocení: 4/5

 

Spybot – Search & Destroy   » screenshot «

 

Lavasoft Ad-Aware  » screenshot «

Jeden z nejlepších a zároveň nejúčinnějších bezplatných programů pro likvidaci počítačové havěti. Dokáže najít a odstranit více než 15 000 škodlivých programů a díky funkci Imunizace zablokovat škodlivý software ve chvíli, kdy se snaží nainstalovat do vašeho počítače. Umožňuje on-line aktualizaci a je lokalizován do češtiny.

 

Známý program určený pro vyčištění počítače od počítačové havěti s možností on-line aktualizace. Bezplatná verze se vyznačuje vysokou rychlostí, ale v porovnání s ostatními programy dokáže najít pouze zlomek škodlivého softwaru a neumožňuje žádným způsobem preventivně chránit počítač před spywarem.

Licence: Freeware I Čeština: ano I Hodnocení: 5/5

 

Licence: Freeware (x) I Čeština: neI Hodnocení: 3/5

 

AVG Anti-Spyware  » screenshot «

 

TrendMicro HouseCall  » screenshot «

Velmi kvalitní program určený pro boj s počítačovou havětí, dříve známý pod názvem Ewido. Poradí si opravdu s obrovským množstvím škodlivých programů. Po uplynutí 30 dnů dojde k zablokování pokročilých funkcí programu, přesto i pak dobře poslouží k vyhledání a likvidaci spywaru.

 

Zbavit se virů a otravné počítačové havěti se můžete dokonce, aniž byste si do svého počítače nainstalovali jakýkoliv software. Stačí jen spustit on-line antivirový systém TrendMicro HouseCall, který dokáže odstranit z vašeho počítače nejen viry, ale i spyware. Odpadájí tak starosti s aktualizací antiviru.

Licence: demo I Čeština: ano I Hodnocení: 4/5

 

Licence: Free I Čeština: ne I Hodnocení: 5/5

Víte o nějakém dalším zajímavém bezplatném programu? Pošlete svůj tip!

Poznámka: (x) pouze pro nekomerční použití

 

 (c) Michal Němejc 2007 - michal@pctipy.com  l  Partneři webu - výměna odkazů

Kvalitní webhosting, luxusní korzety.

Toužíte po atraktivním partnerovi nebo partnerce? Hledáte seznámení na sex a nestačí Vám klasická seznamka? Pak je právě pro Vás určena nová erotická sex seznamka, která nabízí výběr těch pravých partnerů. Erotická seznamka, nebo chcete-li sex seznamka, Vám umožní najít partnera, který má stejné touhy a sny jako Vy. Jediná opravdová seznamka na sex je tu pro Vás!

Objednáváte si zboží přes internet? Víte, že přes internet nemusíte snadno a pohodlně nakupovat pouze drobné zboží, ale také nábytek?  Sortiment nabízeného nábytku je poměrně široký a obsahuje například obývací stěny a doplňky, nebo třeba kuchyňské linky. Snadno si můžete objednat také nábytek z masivu, případně sedačky a pohovky. Při objednání nábytku přes internet je doprava výrobků do domu samozřejmostí.